İqos

İqos Türkiye

İQOS TÜRKİYE

İqos Türkiye

İqos Türkiye’de yasaklardan dolayı hala faaliyetlerine başlayamamıştır. Satışı yasadışı olduğu için iqos kullanmak isteyen birçok kişi ürüne ulaşmada zorluk yaşıyor.

İqos Türkiye satış sitemizde bu konulardan oldukça müzdariptir.

iQos 3 Beyaz

 1.150,00
İqos beyaz cihaz siparişlerinizi bu sayfadan verebilir veya bizi arayarak telefon ile sipariş edebilirsiniz. İstanbul içi beyaz iqos elektronik sigaranızı motor kurye ile de satın alabilirsiniz.

iQos 3 Gold

 1.150,00
İqos 3 gold sipariş etmek için doğru adrestesiniz. En uygun fiyatlar ile iqos 3 gold ürününe sahip olabilirsiniz. İster gelin Perpa Ticaret Merkezinde bulunan ofisimizden teslim alın, isterseniz kargo ile teslim alın.
iqos-3-mavi fiyatları internet siparişi
Kapat

iQos 3 Mavi duo

 1.600,00
Orjinal iQos 3 Mavi stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ve aynı gün kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

iQos 3 Multi

 899,00
iQos 3 Multi Orjinal kutusunda kapıda ödeme avantajı ile gönderim sağlanır.

iQos 3 Multi Gold

 900,00
iQos 3 Multi Gold stoklarımızda yer almakta olup, kapıda ödeme avantajı ile aynı gün kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

IQOS 3.0 Siyah

 1.499,00  1.150,00
IQOS 3.0 Yeni Model elektronik cihaz sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Daha öne kullanmakta tereddüt eden kişiler kullanmış ve oldukça beğenilmiştir.

İqos Türkiye

 1. elektroniksigara dedi ki:

  iqos nasıl açılır
  iqos nasıl çalışır
  marlboro iqos ne kadar
  iqos kim mã
  iqos nerede satılır
  iqos ne se zarejda
  en iyi iqos sigara modellerinin satıldığı türkiye iqos mağazası ile ilgili iletişim bilgileri.

 2. elektroniksigara dedi ki:

  iqos türkiyenin en güvenilir e ticaret üzerinden satış yapan internet sitesi

 3. elektroniksigara dedi ki:

  Merhaba aykos elektronik sigara modelleri Türkiye’de satışa başladı mı ben iqos sigara modellerinden bir tanesini kullanmak istiyorum sigarayı bırakmaya çalışıyorum bugün nerede birçok farklı yöntem denemeye başladım fakat sigarayı bırakma konusunda başarılı olabileceğimi sanmıyorum. aykos cihaz modellerini bir arkadaşım tavsiye etti ben de bu tavsiyeye uyarak Türkiye iqos sipariş sitesini aramaya başladım burada bana yardımcı olmanızı rica ederim. ıqos modelleri fiyatları için hangi web sitelerini ziyaret etmeliyim. igos cihaz modellerinin en güncel versiyonlarını nereden temin edebilirim. iqos içenler sigarayı bırakma konusunda başarılı olabiliyorlar mı?

 4. elektroniksigara dedi ki:

  iqos türkiye satışlarının yasak olması normaldir, çünkü türkiyede elektronik sigara satışı yasaktır bu nedenle e sigara çeşitlerinden olan iqos cihazları yasaklanmıştır. bu durumun kısa süre değişmesi öngürülmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir